מאמינים בחינוך הוא מיזם חינוכי שנולד מתוך תחושת שליחות, לאחר שנות ניסיון רבות שלי, של שותפיי לדרך ושל חבריי במערכת החינוך כמורים, מורי מורים, מנהלים, חונכים, יועצים, מרצים ומדריכים. מתוך ניסיוננו והכרתנו את מערכת החינוך על כל פניה אנו מודעים לקשיים בהם נתונים מורים ומחנכים ומכירים את השאלות המלוות את העשייה החינוכית המורכבת בעת הזו, לכן יצרנו כלים חדשים ושכללנו כלים קיימים של פסיכולוגיה חינוכית, טיפול, אימון, הוראה, ניהול, ייעוץ ארגוני, ייעוץ חינוכי וגישור, אשר באמצעותם נוכל לשפר ולסייע בכך.
ברמת הפרט: מנהל מורה הורה ותלמיד. הובלת תהליכים, תקשורת, כלים פדגוגיים, ניהול אקלים, שיח, רתימה והישגים כוללים
ברמת הצוות: שפה משותפת, קהילה מקצועית לומדת, ניהול יחסים, שיתוף פעולה ושייכות.
ברמת הארגון: חזון, מנהיגות ניהול והובלה. תקשורת, מבנה ארגוני, איוש תפקידים, ביזור אחריות וסמכויות, כללים ועקרונות, עבודה מול רשויות וגורמי שלטון.

הקודם
הבא

אנו מאמינים שהכלים שאנו מביאים איתנו צריכים להיות תדיר בארגז הכלים של כל ארגון חינוכי, של כל מנהל ומורה, כלים אלו עשויים ליצוק משמעות מחודשת בעבודתו, לשכלל את הכלים של המערכת ואנשיה במטרה להיות רלוונטיים לתלמידים ולהעניק לאנשי החינוך יכולת לנהל שיח מצמיח והעמקה בעשייה החינוכית.

אנו מאמינים שיש ביכולתנו למנף ולקדם את מערכות החינוך, את המנהלים, את המורים ואת התלמידים במישור המקצועי, האישי, הרוחני, הרגשי והחברתי.

אנו מאמינים באמונה שלמה שהתוצאה לא תאחר לבוא והיא תתבטא באופן ברור גם באקלים בית הספר, בלמידה משמעותית ובהישגים הלימודיים.
אנו גאים לקרוא בקול:

אנו מאמינים בחינוך 

שמי עזרא היידו ואני חינוכאי. אני מוסמך כמומחה באימון, גישור, NLP והנחיית קבוצות. את לימודיי האקדמיים עשיתי בפסיכולוגיה וחינוך כך שאני מביא איתי ניסיון, תובנות וכלים משש תורות אשר כולן עוסקות באדם ובתקשורת שלו עם עצמו, עם זולתו, עם היחיד ועם הקבוצה וכל אלו בתוך עולם של חינוך והוראה, הורות וקהילה.

• מרצה במאגר המרצים – משרד החינוך משנת 2007
• מרצה במכללה ירושלים, מכללת הרצוג/ליפשיץ, מכללת אורות ישראל ומכללת בית רבקה
• משנת 2007 מרצה, מנחה ומאמן במכללה ירושלים ומנו"ף (המכון למנהיגות בחינוך) במסגרת קורסים להכשרת מנהלים והנחיית השתלמויות למפקחים ומיומנויות ניהול למנהלים בכירים.
• משנת 2009 מרצה, מנחה ומאמן במכללת חמדת הדרום בקורסים לחונכי סטאז'רים, מורים מאמנים ומורים מלווים, מלווה מטעם המכללה צוותי הוראה באזור הדרום בנושאי אקלים מנהיגות, תקשורת דיאלוג והקשבה.
• מאמן מומחה E/MCI, מטעם איק"א
• חבר בלשכת המאמנים ומוכר כמומחה ב ICF הפדרציה הבינלאומית לאימון
• בוגר BSD אימון יהודי, המחלקה ללימודי חוץ אוני' בר אילן ומכללת טורו קולג'
• מגשר מוסמך על ידי מכון גבים כמגשר מומחה ומוסמך לגישור והנחיית קבוצות.
מוסמך ומוכר על ידי משרד המשפטים, לגישור, גישור בחינוך, גישור משפחה/גירושין וגישור קהילתי
• מלווה את מנהלי החינוך העל יסודי מחוז ירושלים בנושא נוער בסיכון והגישה הפסיכו-חברתית
• ליווי ותמיכה בארץ ובחו"ל בנושאי אימון, גישור וחוסן קהילתי במרכז רבני אירופה

שותפיי לדרך

טלי פיירשטיין

אני מאמינה שמסרים טובים, מעצימים ונותני השראה שמועברים כהרצאה מדויקת ומעוררת השראה יכולים להרים אותנו למעלה. 
הכי חשוב לי – שהאדם שבחר לעמוד מול קהל, יעביר את המסר שלך בצורה הנכונה, הרהוטה והמעצימה ביותר – בכדי שהקהל שלו יתחבר אליו, יבין אותו, וירצה להפיץ את הבשורה שלו הלאה.

מומחית לאריזת ידע, בפורמט של הרצאות ופרזנטציות –קולחות, מעניינות ורלוונטיות – שמשרתות גם את הקהל וגם את הדוברים.

הכנתי למעלה מ 500 איש לעמידה מול קהל בכנסים, הרצאות ופרזנטציות.
תוך שימת דגש על טקסטים איכותיים, נגישים, בהירים ובגובה העיניים – בכדי לאפשר לכל אחד בקהל להתחבר לתוכן ולקבל חוויה של ידע ולימוד, השראה ותובנות.

מפיקת כנסים לשעבר ואשת שיווק, ניסיון מעשי של כ 15 שנה בתחום ארגון ותכנון תוכן להרצאות ופרזנטציות.
בעלת B.A  בתקשורת ו N.B.A  במנהל עסקים.
חברה לשעבר בצוות השיווק של בית ציוני אמריקה.

נאוה סלומון

אני מאמינה שהעיסוק בחינוך הוא השליחות שלי בחיים, שלכל אדם יש חוזקות ורק צריך לגלותן. מניסיוני, האימרה ש"בדרך שאדם רוצה לילך מוליכין אותו" מלווה אותי וגם הוכיחה את עצמה הן ברמת הפרט והן ברמה הארגונית. במסגרת תפקידיי פיתחתי ראיה מערכתית רחבה של צרכים מוסדיים ועירוניים וכן התבוננות בצרכי הפרט. במשך השנים יעצתי למורים, למנהלי בתי"ס, לארגונים ורשויות ועמדתי בקשר הדוק עם חברות שונות העוסקות בחינוך, מרצים ומכללות. הניסיון הרב שצברתי בניהול במערכת החינוך וכן בייעוץ ואימון, מהווה ערך מוסף שתורם לתכניות מערכתיות ופרטניות כאחת.

מטפלת באמנות בשיטת נוביצקי להעצמה אישית, מלווה תהליכי שינוי בעיקר אצל אנשי חינוך. בעלת תואר ראשון ביעוץ חינוכי ותואר שני בחינוך ומנהיגות. בעלת ניסיון של 41 שנים במערכת החינוך כיועצת חינוכית, מנהלת בתי"ס (קבלת פרס חינוך) ומנהלת מרכז פסג"ה – מרכז לפיתוח סגלי הוראה.

אמיר אלמושנינו - מאמינים בחינוך - אודות שותפיי

אמיר אלמושנינו

אני מלווה ומאמן מבוגרים ובני נוער בתהליכי העצמה וצמיחה, מתמחה בעיקר בתחומי החינוך השונים. תפקידַי בעבר כמורה, כמנהל בתי ספר בארץ ובחו"ל וכמנהל מחלקת החינוך במועצה אזורית שורק כ 10 שנים, דרשו ממני יוזמה וראיה מרחבית, אסטרטגית ומקצועית. במסגרת תפקידַי שימשתי כסמכות מקצועית וסיפקתי תמיכה וייעוץ למערכות ולפרטים בארגונים ומחוצה להם. אני מאמין בחינוך שהוא אחד הגורמים החשובים המשפעים ליצור חברה איכותית, ערכית ומצטיינת אני מאמין באדם שכל כוחותיו עִמו.. והוא צריך על פי הכוונה ואימון להוציא מהכח לפועל. אני מאמין בבורא עולם שהוא הנותן כח לעשות חיל ולהתפתח בכל תחום.

אמיר אלמושנינו
נשוי ואב ל 6 מאמן אישי, יועץ ארגוני, מנהל פרויקטים ארגוניים, בעל ניסיון רב בניהול, אימון והדרכה.

תמונה טלי גרנות

טלי גרנות

לאחר שנים רבות של יצירה כצלמת השואפת להוציא את הטוב מהאובייקט,פניתי לתחום האימון והפסיכותראפיה כדי להוציא את הטוב באדם למימוש – במלוא הדרו.

מזה 13 שנה, אני מאמנת ומנחה מחנכים, הורים וילדים בתהליכי שינוי מרתקים המשלבים לעיתים גם צילום ומבוססים על פי יסודות הפסיכותראפיה, הפוטותראפיה ותורת הנפש היהודית.

רואה בחינוך שליחות מרגשת, המזמינה את המחנכים להתבוננות פנימית בסיבות הנעלמות אך המוצדקות

העומדות מאחורי האתגרים. התבוננות אמיצה ומושכלת מניבה מערכות יחסים בריאות, עמוקות ויציבות המייצרות ילדים עצמאיים ומצליחים ומחנכים מלאי נחת וסיפוק. 

טלי גרנות

 

פסיכותרפיסטית J-CBT 

צלמת, מאמנת אישית, 

 זוגית ומשפחתית,

מנחת סדנאות העצמה משולבות צילום

למחנכים, הורים וילדים.

מיכל צדוק - מאמינים בחינוך - אודות שותפיי

מיכל צדוק

מגשרת, מרצה ומנחת קבוצות וסדנאות פעילות בתחום האימון האישי, גישור וניהול קונפליקטים. חברה בלשכת המאמנים, מובילת דרך בעלת ניסיון רב שנים בהעברת קורסים וסדנאות בחדרי מורים, כיתות, מפגשי הורים, שירות לאומי, מוסדות ממשלתיים, בני עקיבא, קופ"ח ועוד. מתמחה בליווי והובלה בתהליכי שינוי, מעבירה סדנאות לרווקות, נשואות ואימהות, תוך הקפדה על הענקת כלים פרקטיים להצלחה בהמשך הדרך. האני מאמין שלי והמצפן בדרכי האישית והמקצועית הוא ש 'הכל טוב והכל לטובה'. מאמינה בחשיבה חיובית ומתחברת ל 'כוחה של מילה'. ב- 25 השנים האחרונות למדתי, לומדת ומלמדת 'שפה' ודרך חיים. מתגוררת בירושלים, נשואה ואם לשלושה ילדים.

מיכל צדוק 

מגשרת, מרצה ומנחת קבוצות וסדנאות פעילות בשילוב NLP פסיכומטפוריקה, E.F.Tדימיון מודרך, ביירון קייטי, קלפים טיפוליים וכלים נוספים. בעלת ניסיון בניהול והובלת צוותי עבודה, ארגונים ועסקים בשלבי הקמה.

יצחק ליקסנברג

יצחק ליקסנברג

מטפל קוגנטיבי-התנהגותי, מאמן אישי, זוגי ומשפחתי.
בעל תואר ראשון ובלימודי תואר שני בחינוך. איש חינוך המשלב ניסיון מקצועי והבנה בתחומי האינטרנט, המחשבים והטכנולוגיה.
שימש בתפקידי ניהול והדרכה במערכות חינוכיות שונות.
מאמין מאוד בחינוך כעיסוק החשוב ביותר כיום וכגורם מכריע בבניית החברה בישראל.
מאמין בטוב שבכל אחד, ביכולת לבחור בטוב, ולהוציא את הכוחות שבנו מן הכוח אל הפועל.
מרצה רשום במאגר המרצים של משרד החינוך.
אבא לשמונה ילדים. חבר קיבוץ מירב שבגלבוע.

יצחק ליקסנברג 

פסיכותרפיסט J-CBT ומאמן אישי, זוגי ומשפחתי. משלב ידע מתורת הנפש היהודית. בעל ניסיון בהדרכה וניהול, איש מדיה וטכנולוגיה.